Oferta

Nasze usługi

Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowana załoga i nowoczesny park maszyn pozwala nam w sposób profesjonalny i szybki wykonać każde zlecenie.

Jakością wykonywanych usług zdobyliśmy zadowolenie i uznanie naszych kontrahentów. W wyniku tego wybierani jesteśmy przez największe na rynku firmy budowlane polskie i zagraniczne do realizacji kolejnych inwestycji.

01.
Usługa cięcia i wiercenia w betonie

Przedstawiamy ofertę na wykonywanie wszelkich usług cięcia i wiercenia w żelbecie, betonie i innych konstrukcjach budowlanych. Usługi te wykonujemy już od 10 lat.

02.
Napawanie segmentów na wiertła

Zajmujemy się regeneracją wierteł koronowych różnych producentów, dowolnych średnic, z dowolną częścią chwytową. Do regeneracji stosujemy najwyższej klasy oryginalne segmenty diamentowe firmy URTEL DIAMENTECHNIK GSMBH. Regeneracja wierteł koronowych polega na wstawieniu nowych segmentów w miejscu zużytych. Przed napawaniem segmentów sprawdzamy stan techniczny rury wiertła, w przypadku znacznego zużycia rury – w miejscu mocowania segmentu nastąpiło pocienienie ścianki rury – obcinamy część wypracowaną. Jednocześnie sprawdzamy i usuwamy bicie wiertła. Wytrzymałość przylutowanych segmentów do wiertła sprawdzane jest każdorazowo za pomocą odpowiedniego sprzętu.

03.
Napawanie segmentów na tarcze

Zajmujemy się regeneracją tarcz diamentowych do pił do cięcia żelbetu o średnicach od 500 do 1600 mm. Posiadamy profesjonalny park maszyn do napawania segmentów na tarczę, sprawdzania naprężeń tarcz firmy MAM Srl z Włoch. Do regeneracji tarcz stosowane są oryginalne segmenty firmy URTEL DIAMTECHNIK. Przed nałożeniem nowych segmentów, sprawdzany jest stan techniczny dysków tarczy, dokonujemy pomiarów naprężeń, grubości dysków i grubości miejsc przymocowania segmentów. W przypadku drobnych pęknięć tarczy wiercone są otwory zabezpieczające. Po napawaniu segmentów powtórne sprawdzone są naprężenie tarczy i następnie jej ostrzenie.

04.
Roboty rozbiórkowe
i wyburzanie

Technika Diamentowa

Jesteśmy w stanie podjąć się najbardziej skomplikowanych i złożonych zleceń. Posiadamy doświadczenie w nietypowych oraz skomplikowanych logistycznie projektach.

Wiercenie otworów rdzeniowych

Wiercenie otworów rdzeniowych w ścianach i stropach żelbetonowych, betonowych i ceglanych o średnicach od 16 mm do 750 mm. Wykonujemy otwory rdzeniowe do instalacji wodnych, grzewczych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych, do montażu kotew (wklejanych, rozprężnych, przelotowych). Wykonujemy odwierty pod dowolnym kątem w stosunku do podłoża.

Cięcie nawierzchni i płyt drogowych

Cięcie nawierzchni i płyt drogowych dokonujemy za pomocą przecinarek spalinowych i elektrycznych.

Cięcie Ścian I Stropów

Cięcie ścian i stropów wykonujemy diamentowymi piłami tarczowymi firmy BARUN o napędzie elektrycznym lub hydraulicznym tnącym do głębokości 510mm. Wycinanie piłami ściennymi otworów okiennych i drzwiowych lub wentylacyjnych wykonujemy wówczas gdy długość boku wycinanego jest większa od 3,5 krotnej grubości tego elementu. W przypadku mniejszych otworów stosowana jest metoda wiercenia otworowego. Cięcie piłami ściennymi jest metodą precyzyjną, gdyż piła zamontowana jest na prowadnicy
i dlatego można wycinać otwory z dużą dokładnością. Do wykonania usługi niezbędne na placu budowy jest zasilanie elektryczne 380V , 63 A
i bieżąca woda.

Cięcie Liną Diamentową

Cięcie liną diamentową wykorzystywane jest w przypadku dużych gabarytów wycinanych elementów o nierównomiernych kształtach. Metoda ta jest stosunkowo droga ze względu na koszty liny. Cięcie liną diamentową jest idealną metodą do prac przy silnie zbrojonych ścianach szczelinowych, wiaduktach, mostach oraz obiektach przemysłowych – fundamenty, turbiny.

Frezowanie